Indijas visvairāk apdzīvotā pilsēta

Haidarābāds, viens no visvairāk apdzīvotajām pilsētām Indija atbilstīgi Mumbai, Deli, Kolkata, Čenaja, Bangalore un Ahmedabada, ir kapitāla Andra Pradeša valsts Indijā. Papildus administratīvajai kapitālam, Haidarābāds ir ekonomiska un finanšu kapitāla Andra Pradeša. Haidarābāds ir tautā pazīstams kā – Nizams pilsētas un pērlēm pilsētu. Liberalizācija Indijā ir veikusi Haidarābāds, strauji augoša pilsēta informācijas tehnoloģiju jomā un biotehnoloģijas. Pilsēta ir pazīstama ar savu bagāto kultūras un vēstures mantojumu, un ir vieta tūristu interesi. Ne tikai tūrismam, bet Haidarābāds ir arī vēlamais galamērķis starptautiskiem un valsts pasākumos, jo tās moderno un lielisku infrastruktūras objektiem.

Arheoloģiski, Haidarābāds ir teikts, dibināta pirms vairāk nekā 400 gadiem, par bankām upe pārvarēt ūdens trūkumu pie Golkonda. Īstais kultūras un ekonomiska attīstība vecā Haidarābāds bija pieredze tiesiskuma Nizams. Haidarābāds bija karalisks valsts varā Nizam brīdī neatkarības Indijas Nizam bija nelokāms neiestāties Indijas Savienībai pēc neatkarības. 1948. gadā, vienu gadu pēc neatkarības Nizam bija spiesta pievienoties Indijas Savienībai

Cilvēki Haidarābāds tautā pazīstams kā -. Haidarābāds, runā galvenokārt urdu un Telugu. Angļu valoda ir atradis savu pastāvēšanu starp izglītotajiem cilvēkiem šajā pilsētā. Reliģijas sekoja ir hinduisms, islams, kristietība un Sikhisms. Aptuveni 40 procenti cilvēku Haidarābāds ir musulmaņi, sakarā ar pilsētas vēsturi, Nizam ir tās valdnieks. Mūsdienām Haidarābāds ir kosmopolītisku sabiedrību, Aiz šī iemesla dēļ pagaidām plaukstoša informācijas tehnoloģiju nozari pilsētā. Haidarābāds kultūra būtībā ir maisījums hinduistu un musulmaņu tradīcijām. Tradicionālā Haidarābāda ēdiens ir maisījums Mogulis un Persijas virtuvi. Haidarābāda birjanijas ir lolotākajiem ēdiens no pilsētas.

Nozarēs, piemēram, informācijas tehnoloģiju, kino industrija ir atrodami mājas Haidarābāds. Daudz starptautisku IT uzņēmumu ir to BPO atrodas šajā pilsētā. Telugu filmu nozare ir pārvietoti savu bāzi no Čennaja uz Haidarābādu. Šīs nozares ir guvušas Haidarābādas pilsētas visvairāk galvenā daudziem kandidāti. Pērles Haidarābādas ir pasaules slavens, un ir liela interese par apmeklētājiem

Piemineklis ar savu kultūras mantojumu atgādina vēsturisko pagātni no pilsētas. o Golkondas Forts – Šis piemineklis ir dizainparaugu vienu no spēcīgākajām forts pasaulē. Salara Džunga Muzeja – Milzīgs lieluma un šķirnes savākšanu, viena diena nav pietiekami, lai ir apskatīt muzeju. Mekas Masdžida – mošeja veidota ar akmeņiem ir arhitektūras skaistuma. Ķieģeļi struktūrā mošeja, domājams, ir celta no Mekas. Birla Mandira – atrodas uz kalna augšā ir izgatavots no balta marmora ir Hindu templis.

Birla Zinātnes muzejs – Šī zinātne centrā ir planetārijs, un Zinātnes muzejs attēlojot progresu darīts zinātnes un tehnoloģiju jomā.

Haidarābāds, ir ļoti nozīmīgā vietā, tūrisma kartes Indijā, ir labi savienota ar autotransportu, dzelzceļa un gaisa. Haidarābādu ir veikalā ikvienam, tieši no tūrisma Rūpniecība- IT Telugu filmu nozare, sākot no pārtikas līdz pētījumiem, no savvaļas dabas skaistumu, no valsts un starptautiskās konferencēs, lai sporta pasākumi, no kultūras vēstures, no tradicionālās uz kaut moderno.