Mazie Kruīza kuģi – Nē Kaklasaitem

Kad man rodas personai, kas skaļi pasludina: “Es nebūtu noķerti miris uz kruīza kuģa !!”, mana atbilde ir “puika, man ir kruīza jums!” Es tos virzītu mazajiem kuģiem

Lai gan behemots padarīt ziņas -. “! Lielāks ir labāks” – mazie kruīza kuģi, kas pārvadā 200 un mazāk pasažieru pelna īpašu uzslavu. Tie ir ideāli piemērots tiem, kas meklē tuvu apskatīt dabu, eksotiskām maršrutus, nebojātu ostām, kur lielie kuģi nevar apmeklēt un lielāka draudzība ar citiem pasažieriem un apkalpi. Klāja šiem kuģiem jūs bieži atrast vieslektorus un ļoti zinoši darbinieki, kas piedāvā padziļinātu informāciju par unikālo floru, faunu un jūras dzīvi ārpus kuģa.

Bet galvenais iemesls, ņemot kuģīti ir atklāt dažus atlikušos vietas uz zemes neskartas tūrismu; daudzi no tiem ir pieejami tikai ar kuģīti. Piemēram, interesē apmeklējot Grenlandi? Hurtigruten (agrāk Norvēģijas Piekrastes) apmeklē salu plus gan ziemeļu un dienvidu poliem. Rietumu kruīza jūs aizvedīs uz gultņa Taisni kā arī mazos ciematos dodoties Alaska krasta līnijas. Vaļu vērošanas Cortez jūrā klāja Lindblad kuģis ir upclose pieredze, jo īpaši, ja skatās no zīme.

Top kuģīti kruīza līnijas

Amerikāņu kruīza līnijas. Kreisēšanas reģioni ietver vēsturisko Jaunā Anglija, Hudzonas upi, Antebellum dienvidos, Česapīka līcis, lielas upes Florida un krastu Maine. Amerika-flote ietver četras kuģus, amerikāņu Zvaigzne, ērglis, Slava un garu, visi, kas pārvadā mazāk nekā 200 pasažierus. Uz klāja katru kruīza ir “Apgaismotāji” – naturalists, vēsturnieki un citi eksperti – kas arī noved krasta ekskursijas. Vairums kajītes ir privāts balkons ar televīziju, vairākas atpūtas un VISAS-amerikāņu apkalpes.

Cruise West. Dibinātājs Chuck West sāka piedāvāt Alaska kruīzi 1946.gadā, un uzņēmums ir audzis nepārtraukti kopš. Kaut vislabāk pazīstama ar saviem Aļaskas maršrutus, šodien Cruise West piedāvā arī nelielu kuģu kruīzi Kalifornijas vīna valstī, Japāna, Meksika ir jūra Cortes, Klusā okeāna dienvidu daļā, Ķīna un Vjetnama. Visu amerikāņu apkalpe ir enerģisks un zinoši, kursēšanas stils gadījuma un personas. Lielākais flotes kuģis deviņu kuģu veic tikai 138 pasažierus. Kruīza līnija ir top ekspedīcijas līderiem, kas lasa lekcijas ārzemēs kuģi un svina krasta ekskursijas.

Lindblad Ekspedīcijas. Lars-Eriks Lindblad noteikti ar savu pirmo ekspedīcijas vēlu 1950 un viņa dēls Sven-Olaf Lindblad vada darbību šodien. Lindblads un Nacionālās ģeogrāfijas biedrība sadarbojas, lai radītu daži no labākajiem, visvairāk eksotisko kruīzi uz Zemes vadībā top profesionāļiem. Kreisēšanas reģioni aptver visu zemeslodi, no Aļaskas uz Antarktīdu, Eiropā, Nīlas upes, Centrālamerikā un Dienvidamerikā.

Hurtigrutens. Agrāk Norvēģijas piekrastes reisus, šis kruīza līnija ir pieaudzis no Norvēģijas piekrastes prāmjiem uz sirsnīgs ekspedīciju kruīzi Špicbergenā, Grenlandes un Antarktīdas plus pasaules kruīzu ar pieturām eksotiskiem ostām, ieskaitot Antarktīdu. Ir deviņi kuģi Hurtigruten flotes, visas mūsdienu un ērts, ar atpūtas telpas, kafejnīcas un restorāns. Tēma kruīzi ietver slepkava, valis safari, opera, folkloru un kulinārijas kruīzi, un paliek pie Alta Igloo Hotel izgatavots pilnīgi no ledus.

Pērļu jūras Kruīzes, jauns kruīza līniju ar savu pirmo kuģi būvniecības stadijā, būs piedāvā “luksusa Adventure” reisu uz klāja 200 pasažieru nenosaukts kuģis, plānots nodot ekspluatācijā augustā 105 staterooms diapazonu izmēru no 302 līdz 580 kv. pēdas, visi ar verandu. 2008. gadā kuģis viesosies Kanādas maritimes, Kanādas austrumu daļā, Centrālamerikā, Karību un Panama Canal.

Sudrabjūras Kruīze ir iegādājies bijušais pasaules Atklājējs un atkārtotā un pārdēvējot to Sudraba Rītausma. Kuģa kapacitāte ir samazināts no 175 līdz 132 pasažieriem un piebilda specializētos restorānus. Sudraba Rītausma ir nodota ekspluatācijā 2008. gada jūnijā, ar kruīzi uz Islandi un Arktikā.