Uganda – pārsteidzošie ģeogrāfiskie objekti vēsturē

Rietumu reģionā Ugandas slēpjas papildus parasti pārsteidzošu vēsturisko ģeogrāfisko objektu un tas ir neviens cits kā Renzori kalna. Bloku kalnu, kas atdala Uganda no Kongo Demokrātiskās Republikas “pazīstams kā Kongo” uz rietumu spārnā un ir dzīvojis kopš neatminamiem laikiem, pirms pētnieki, un tas ir viens no milzīgā Ugandas dabas GITS, kas nosaka valsts skaistumu un tās balva kā “pērle Āfrikas.”

Kad agri pētnieki bija teicis no kalna ar sniega augšpusē, tās nodot to uz leju, lai neaten muļķības bet vēsture viņiem ir absorbēts! Tūkstošiem alpīnisti, kas savu ceļu uz Margherita virsotni, kur tā ir vienmēr sniega kā polāro reģionu, ja pasaulē. Padarīt savu ceļu uz augšu, ir varoņdarbs pats par sevi, pārdzīvo elpas ņemot bīstamo reljefu daudzu eko sistēmu, kas iet caur blīvu kalnāju meža uz sniegu uz virsotnēm. Pa taku, redzēs unikālu vegetations, ledāju upju premeds un brīnīties funkcijas. Tas ir lielisks! Tas ir kā kopsavilkumu zemes šeit un tas ir tas, kas ir piesaistījusi slavenus cilvēkus Renzori, viens no tiem, Itālijas hercogs Abruci uzņēma fotogrāfijas 1906 un uzrakstīja grāmatu, kas bija, lai padarītu renzoris pasaulslavenā.

Bet renzoris nebija paziņoti būt slavens, jo tā ir 3. augstākais kalns Āfrikā! Tā pakājē kalniem ir plašs izdevumi dabas lietus mežu komplektā ar šimpanzēm, pērtiķiem un paviānu. Ir arī daudz šķirņu putnu, tas ir labs galamērķis putnu vērošana, šimpanze uzskaiti, un kopienas pastaigas.

Lai viss, kas jums nepieciešams jūsu Uganda Safaris un ekskursijas īpaši gorilla pārgājienu un uzskaites citiem primātiem, piemēram, šimpanzes Ugandā un Ruandā, līdzās citu interesantu safari un ekskursijas visā Austrumāfrikā, ticiet Burvīgu Safaris Uganda kā savu pārstāvi, jo kompānija strādā ap klientu vajadzībām, lai piedāvātu jums perfektu pielāgotus Uganda safari tūres.