Zināmas un Slavenas Vietas Manhetenā

Maz pilsētām ir vairāk slavens orientierus uz vienu kvadrātmetru blokā nekā NYC. Cilvēki visā pasaulē uzreiz atzīst Brīvības statuja, Volstrīta bullis, Svētā Patrika katedrāle un Empire State Building. Bet, ko par vietām mazāk zināmām NYC? Kas par vietām, kas ir īpaša nozīme, lai pilsoņiem Njujorkā.

Fraunces Krogs

Viens šāds NYC orientieris ir Fraunces Krogs, nav labi zināms, ka daudziem cilvēkiem ārpus Hadsona Upes; Tomēr šī Federālā laikmets ēka saglāba daudz agrīnās vēstures NYC pilsētas un joprojām darbojas kā laistīšanas caurumu Volstrītas brokeri.

1719 Samuel Fraunces, ir brīvmūrnieks, iegādājās ēku pie Pērļu un Plašas ielas ko viņš darināts uz slaveno Fraunces Tavern. George Washington devis 1783 Farewell adresi Continental armijas virsniekiem. Satikt tautas departaments kara kasi un Ārlietu tika izmitināti šeit, kad Njujorka bija Capitol mūsu jaunajā valstī. Tomēr šis orientieris tika pārbūvēta vairākas reizes, un ieraksti par izskatu sākotnējā struktūra tika nodedzinātas vai iznīcinātas pirms daudziem gadiem. Ko jūs tagad redzat ir 1904. varbūtējs rekonstrukcija arhitekta Viljama Mersereau.

No revolūcijas valsts Njujorka dēli darbojušies muzeju kopš pastāvīgā kolekcija sniedz pārskatu par Amerikas agrīnās vēstures ieroču, dokumentus un gleznas. Muzejs arī sponsori ceļo eksponāti. Grafiku un raksturu eksponātu var atrast Dēli Revolūcijas tīmekļa vietnē ķīniešu Amerikā (MOCA):

Ir jauns orientieris pilsētā, muzejs ķīniešu Amerikā (MOCA) Pēc gadu plānošanas un būvniecības, tad MOCA atsākta 2009. gada septembrī savā jaunajā atrašanās vietā, centrs ielā 215 (jauns Grand Street). Dizaineris Maya Lin (projektētājs Vjetnamas memoriāla Vašingtonā), ko izmanto maisījumu no būvelementu nodot sadarbību pagātni un tagadni. Jaunā struktūra ir centieni padarīt ķīniešu amerikāņu vēsture atvērti plašai sabiedrībai. Ekskursijas tiek piedāvātas papildus pastaigu ekskursijas Ķīnas rajonā.

Svēta Marka baznīca:

No Austrumos Ciema sirds ir Svētā Marka baznīca (131 East 10th Street). Bieži vien jūs virs dzirdēt cilvēkus neparāda sapulču norādījumus, piemēram, “tikties ar mani Svētā Marka”. Vai, virzieni ir pagājis gar, “no Svētā Marka, iet divi bloki …”.

Sākotnēji šī teritorija bija vietā Peter Stuyvesant saimniecībā, pēdējais holandiešu ģenerāldirektors Jaunās Nīderlandē kolonija. Stuyvesant iesvētīja kapelu 1799 un tiek apraktas zem baznīcas. Baznīca sastāv no trim ēkām: patvērumu, draudzes zāle un mācītājmuiža. Baznīca ir saglabājusies uguns, depresija un graustu. Izmantojot šos daudzus gadus, baznīca ir atbalstījusi mākslu un māksliniekiem.

Vakarā platība nāk dzīvs ar cilvēkiem pasteidzās mīļākie restorānā vai spēlēt. Šī ikona nodrošina sabiedrībai, ka pat kā ģentrifikācijas tos ieskauj, Svētā Marka stāvēs nelokāms un nemainīgs.

Par savu nākamo vizīti NYC, vairāki preparāti var padarīt jūsu braucienu neaizmirstamu. Lielisks ceļojuma mērķis ir meklēt to, kas padara pilsētu unikālu un definē kultūru cilvēkiem un sabiedrību. Viens veids, kā paveikt jūsu mērķis ir meklēt, mazāk pazīstama orientierus.