Federālā Patērētāju Kredīta Ziņojums spēles

One Finance atrais kredits uz 12 menesiemConsumer Credit un kredītlīnijas netiek ziņots, patēriņa kredītu elements šā ziņojuma . Gan parāda jūs bilances daudzums un arī kredīts uz parāda attiecību, tiek veikti saskaņā ar atlīdzību. Nopietnas kļūdas varētu ietekmēt jūsu spējas, lai iegūtu finansiālu aizdevumu, apdrošināšanu vai varbūt darbu vai varētu ietekmēt jūsu kredīta reitingu, kas pēc tam varētu nozīmēt, ka jums varētu būt nepieciešams maksāt lielāku procentu likmi, ja jūs aizņemties naudu. Patēriņa kredīta ziņojumā nebūs īsti liela katalizators laikā tirgos dēļ agrāk izlaistiem rādītājiem, bet tas joprojām ir lielisks atpaliek rādītājs, jo īpaši, ja jāizskata kopā ar personīgo algu pieaugumu un procentu likmēm. Noteikums papildus nodrošina īpaši paziņojums jāpievērš co-parakstītāji tieši pirms izpildes vienošanos. Kā jūs sākat, jābūt uzmanīgiem, ka tajā nav instant labojumus un neviens nevar izdzēst ” jūsu sliktu kredītu.

Kredīts fails, vai kredīta rezultāts fails izpaušana, ir patiešām ieraksts savu kredīta rezultātu aktivitātēm. Saskaņā ar 7. nodaļas bankrota, kāds nav atmaksāt parādus ieļautas iesniegšanu. Slikts kredītvēsturi var izraisīt atgrūšanas kredīta vai lielākas procentu likmes par finansējumu. Personīgie bankrota drīz būs jāziņo par desmit gadiem. Konkrēti, prasītāji apgalvoja maksājumi nevarēja uzskatīt peļņu, jo tie bija vienreizēji maksājumi nenoteikta daudzuma, nevis konsekventu līmeņiem naudā noteiktos intervālos. Tomēr tie ietekmē tikai jūsu FICO score par sākotnējiem 12 mēnešiem.

Likums tika pakāpeniski visā Amerikā un 1. jūnijā, Florida iedzīvotāji tiks kvalificēts, lai saņemtu savu pilnīgi bezmaksas kredīta ziņojumu. Šis paziņojums ir patiešām nav līgums, kas padara jūs atbildīgs par parādu. ” Lai apstiprinātu savu identitāti, jums var būt nepieciešams sniegt kādu informāciju par savu personīgo kredīta ziņojumu, piemēram, summu savu ikmēneša hipotekāros maksājumus. Šie ziņojumi var ietekmēt arī jūsu spējas, lai iegūtu profesiju, īrēt māju vai iegūt apdrošināšanu. Valsts vai klients ir ieguvuši izvēle iegūt nomāto īpašumu un piedāvāt noteiktu saistītu informāciju. Vieglākais veids, kā to darīt, ir iegādāties 3-in-1 kredīta ziņojumu par.

Jūs varētu darīt, izmantojot atrais kredits uz 12 menesiem. Vienkārši sakot, tas ir priekšstatu par savu kredīta score. Sakarā ar to, tas ne vienmēr ir ieteicams, tiklīdz jūs esat samaksājis off līdzsvaru pilnībā atcelt kontu. Jūsu procentu likme var mainīties laika gaitā, jo beigās reklāmas procentu likmi perioda, novēlotiem maksājumiem, vai gadījumā, ja Jūsu karte ir mainīga procentu likmi. Kā, piemēram, savu kredītkaršu kompānija parasti nespēj veidot likmi par savu esošo bilanci un ir pateikt 45 dienas pirms palielināt savu likmi jauniem darījumiem. Jūs varētu arī ir jāmaksā kavējuma maksas vai savākšanas izmaksātas summas, kas palielina šo summu.

Tāpēc, lai izveidotu spēcīgu kredītvēsturi un pārvaldīt savu kredīta reitingu, iegūt praksē regulāri pārbaudīt savu kredītvēsturi, lai jūs varētu noķert kādas kļūdas, kas varētu ietekmēt jūsu kredīta rezultātu. Jūsu kredīta ziņojums ietekmē jūsu spējas, lai sasniegtu finanšu kredītu un procentu likmi jūs gatavojas būt jāmaksā. Jūsu bez maksas katru gadu kredīts ziņojums neietver savu kredīta rezultātu. Lai nodrošinātu savu personīgo un fiskālā info ir precīza, pārbaudīt savu kredīta ziņojumu. Dažādas kreditori iesniedz informāciju cauri visam mēnesim, kas savukārt liecina par jūsu personīgo kredīta ziņojumu. Jūs varētu arī sazināties ar savu kreditoru, lai apstrīdētu kredīta score ziņojumu kļūda.